Умови користування сайтом
1. Терміни та визначення

У даних Умовах використання Сайту (далі - Умови) вживаються такі терміни:

Сайт - сукупність даних, електронної (цифрової) інформації, інших об'єктів авторського права і (або) суміжних прав і т.п., пов'язаних між собою і структурованих в межах адреси yhttp://culinaryacademy.site, доступ до яких здійснюється через вказану адресу мережі Інтернет .

Користувач - фізична або юридична особа, яка має намір купувати продукти і послуги y http://culinaryacademy.site або використовує сайт з інформаційної або будь-якою іншою метою.

Власником і власником виключних прав на використання Сайту є - ФОП Жукович Лариса Борисівна; в тому числі входять до його складу баз даних, інформаційних матеріалів, графічних зображень, відеофайлів і інших об'єктів, що входять до складу Сайту, в тому числі дизайн сайту.

Контакти власника сайту:

ФОП Жукович Лариса Борисівна
Юридична адреса: УКРАЇНА, 20701, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., М. СМІЛА ВУЛ. ОРЛОВА, БУД. 20
РНОКПП: 2466502105
р/р UA173052990000026000031610064 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
e-mail: olya.martynovskaya@gmail.com
тел. +38097 001 76 44

Адміністрація сайту (ми) - особа або група осіб, яка (-і) наділене (-ни) поруч повноважень на здійснення управління Сайтом, його модерування, розміщення контенту на Сайт і взаємодія з Користувачами, а також інших дій, пов'язаних з використанням Сайту. Адміністрація сайту діє від імені Власника сайту.

Контакти адміністрації сайту:
e-mail: olya.martynovskaya@gmail.com
тел.: +38097 001 76 44

Особистий кабінет - сукупність захищених сторінок сайту, створених в результаті реєстрації Користувача, використовуючи які Користувач має можливість дивитися платний контент, виконувати домашні завдання, спілкуватися з тренерами, вносити зміни в особисті дані і т.п. Доступ в особистий кабінет здійснюється шляхом введення облікових даних, а саме логіна і пароля в передбачені для цього поля.

Всі інші терміни та визначення, що зустрічаються в тексті Умов використання, тлумачаться Сторонами відповідно до цих Умов використання, а при відсутності їх тлумачення, згідно з чинним законодавством України.

Користуючись сторінками сайту, за допомогою особистого кабінету або без реєстрації особистого кабінету, але фактично використовуючи (переглядаючи) сайт з інформаційної або будь-якою іншою метою, Ви тим самим погоджуєтесь на дотримання всіх нижчеперелічених умов.


Загальні умови

На цій сторінці описані умови, які регулюють доступ і використання сайту http://culinaryacademy.site (далі - «Сайт»), власником якого є ФОП Жукович Лариса Борисівна .

Від імені ФОП Жукович Лариси Борисівни виступає - Адміністрація сайту.

На Сайті існує як платний контент (далі - платний контент), доступ до якого здійснюється відповідно до Розділу 4 Умов, положень Публічної оферти, так і контент, що не вимагає оплати.

Використання Сайту, включаючи зміст, матеріали, додатки, програми та інші складові регулюється Умовами використання Сайту, викладеними нижче, а також усіма відповідними законами і нормами України, нормами міжнародного законодавства.

Якщо Ви не згодні і не приймаєте дані Умови, будь ласка, покиньте цей Сайт.

Ми маємо право вносити зміни або доповнення до цих Умов в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення, розмістивши нову редакцію Умов на сайті Сайту. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її розміщення на сайті Сайту, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов.

Ви зобов'язані ознайомитися з цими Умовами перед кожним використанням Сайту. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Умов, це означає Вашу згоду на дотримання

Надана Вам ліцензія

Відповідно до Умов та нашою політикою ми надаємо Вам обмежену, персональну, невиключну і відкличні ліцензію на використання Сайту. Зміст Сайту можна використовувати тільки для особистого некомерційного користування, за винятком випадків, коли Ви отримали письмовий дозвіл Адміністрації на їх використання в інших цілях.

Використання Сайту

Ви можете використовувати Сайт тільки відповідно до цих Умов, з положеннями Публічної оферти, а також застосовними нормами законодавства.
Заповнюючи будь-які заявки, форми, в тому числі реєстраційні, Ви повинні вказати необхідну повну і правдиву ідентифікаційну інформацію, а потім підтримувати її в актуальному стані протягом всього терміну користування Сайтом.
Використовувати Сайт може будь-яка дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років.

Платний контент

Деякий контент платний (наприклад, надання доступу до онлайн-тренінгів, програм). Ви зобов'язані своєчасно оплачувати зазначені суми і застосовні податки, використовуючи один з підтримуваних способів оплати.

Крім того, Адміністрація має право в односторонньому порядку змінити вартість надання доступу до платного контенту, до моменту оплати шляхом публікації нової ціни на Сайті.


Доступ до особистого кабінету

Якщо Ви придбали доступ до платного контенту:

Ви погоджуєтеся створити і використовувати тільки один особистий кабінет і не передавати третім особам доступ або облікові дані для доступу до нього. Отримання доступу до Сайту не дає Вам права матеріальної або інтелектуальної власності на контент, розміщений на Сайті.

Ми можемо скасувати або призупинити Ваш доступ до Сайту, особистого профілю, якщо Ви поділитеся своїми обліковими даними для входу в кабінет. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності облікових даних, які Ви не будете передавати третім особам. Ви не можете:

вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину,

використовувати дані облікового запису без дозволу правовласника,

використовувати облікові дані на свій розсуд, якщо вони є або вважаються образливими.

Недотримання вищевказаних положень вважається порушенням Умови, яке може привести до негайного припинення існування Вашого кабінету та обмеження доступу до Сайту.

Будь-яке неналежне використання Сайту заборонено законом і може призвести до цивільної та кримінальної відповідальності.


Безпека Вашого особистого кабінету

Ви зобов'язані повідомити нам за адресою olya.martynovskaya@gmail.com про будь-яких відомих або передбачуваних випадках несанкціонованого використання Вашого особистого кабінету, або про будь-яке відоме або яке порушення безпеки, в тому числі про втрату, крадіжку або про несанкціонований розкритті Ваших облікових даних для доступу до особистого кабінету.


Відгуки

Ми вітаємо Ваші пропозиції, ідеї, коментарі та інші відгуки (далі - «Відгук»). Відправляючи Відгук, ви надаєте нам право використовувати його без будь-яких обмежень або компенсації для Вас. Ви несете повну відповідальність за зміст створених Вами Відгуків. Адміністрація не може контролювати кожен матеріал і не несе відповідальності за зміст цих повідомлень, ми залишаємо за собою право видаляти, переміщати або редагувати матеріали, які на наш розсуд є образливими, наклепницькими, непристойними або неприйнятними.


Онлайн-опитування

Адміністрація сайту може зв'язатися з Вами по електронній пошті щодо Вашої участі в опитуванні користувачів, і задавати питання з метою поліпшення роботи Сайту і для кращого розуміння наших користувачів. Ця інформація буде використана з дотриманням вимог законодавства України про захист персональних даних. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.


Політика щодо авторських прав і товарних знаків

Адміністрація поважає права інтелектуальної власності своїх користувачів, учасників та третіх сторін. Того ж ми чекаємо від користувачів Сайту.

Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи, але не обмежуючись: статті, інформація, тексти, зображення, фотографії, аудіо- та відео, дизайн, графіка, логотипи, емблеми, імена, назви товарів і компаній, а також все програмне забезпечення Сайту і інші файли, їх набір і структура (далі - «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем Власника сайту або Адміністрації сайту.

Забороняються зміна, копіювання, поширення, уявлення, відтворення, публікація, завантаження, показ, розміщення, передача або продаж контенту Сайту в будь-якій формі або будь-якими засобами, будь то повністю або частково, без Нашого попередньої письмової згоди. Вищевикладене не відноситься до Ваших власним Матеріалів, правомірно опублікованого на Сайті. Крім того, забороняється копіювання цифрового контента в інші програми без попереднього письмового погодження з Адміністрацією.

Закон про захист авторських прав у цифрову епоху тисячі дев'ятсот дев'яносто вісім (Digital Millennium Copyright Act - «DMCA») захищає права власників авторських прав, які вважають, що матеріал, який з'являється в мережі Інтернет, порушує їх права. Якщо Ви сумлінно вважаєте, що матеріали, доступні на Сайті, порушують Ваше авторське право, можете відправити на адресу електронної пошти Адміністрації olya.martynovskaya@gmail.com повідомлення із запитом видалити такий матеріал або заблокувати доступ до нього.


Відмова від гарантій

Користувач приймає на себе весь ризик використання Сайту. Власник сайту або Адміністрація не гарантують відсутність помилок або безперервного функціонування Сайту.

Матеріали сайту надаються «як є», без явних і неявних гарантій, включаючи гарантію придатності для будь-яких конкретних цілей. При цьому не виключаються гарантії, що випливають із закону або не можуть бути виключенні, обмежені або змінені в силу законодавства, що застосовується до теперішнього вищезгаданих стандартних умов.


Обмеження відповідальності

Користувач визнає, що положення цього розділу застосовуються до всього змісту сайту, а також користування Сайтом або матеріалами, які доступні на Сайті, здійснюється на Ваш ризик.

Ні за яких умов Власник сайту і Адміністрація не несуть відповідальності за будь-які збитки, включаючи без обмеження прямі і непрямі збитки або збитки, викликані наслідками використання Сайту, а також збитки від виплати штрафів, що виникли в зв'язку з використанням або неможливістю використання Сайту.

Користувач визнає, що Власник сайту і Адміністрація не несуть відповідальності за образливе, непристойне або протизаконну поведінку інших користувачів або третіх осіб, і приймає на себе всі ризики, які можуть виникнути з перерахованого вище.

Крім вищевказаних умов, Власник сайту і Адміністрація не несуть відповідальності, незалежно від причин або тривалості, за будь-які помилки, неточності та інші недоліки інформації, опублікованої на Сайті, за її недостовірність, за несвоєчасну і перервану передачу такої інформації користувачеві або за будь-які виникають у зв'язку з цим претензії, позови або збитки, за винятком випадків, прямо встановлених законом. Власник сайту і Адміністрація не несуть відповідальності за пред'явленими третіми особами претензій, позовів, а також за будь-які збитки третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись, упущену вигоду, штрафні збитки або збитки, викликані наслідками використання Сайту. Власник сайту не гарантує своєчасності, послідовності, точності і повноти інформації, що надається, крім випадків, прямо встановлених законом. При цьому Власник сайту і Адміністрація не надають жодних гарантій щодо можливих результатів використання такої інформації. Власник сайту і Адміністрація не несуть ніякої відповідальності за точність або достовірність суджень, рекомендацій або тверджень третіх осіб, що розміщуються на Сайті. Власник сайту і Адміністрація ні при яких обставинах не несуть відповідальності за збитки і втрати, викликані тим, що Користувач скористався інформацією третіх осіб, отриманої на Сайті.


Припинення використання Сайту

Ви погоджуєтеся, що Адміністрація може припинити доступ до Сайту в будь-який час і з будь-якої причини, включаючи, але не обмежуючись, якщо Адміністрація вважає, що Ви порушили або діяли всупереч положенням цього Умови. Після такого припинення Ви будете позбавлені права користуватися Сайтом. Ви погоджуєтеся, що будь-яке таке припинення Вашого доступу до Сайту може бути здійснено без попереднього повідомлення, і Адміністрація може негайно відключити або видалити Ваш аккаунт і пароль для входу в особистий кабінет, і всю пов'язану інформацію, і файли.

Користувач має право в будь-який момент припинити використовувати Сайт.