Відмова від відповідальності
Законодавством України передбачаються випадки, коли Адміністрація Сайту має право відмовитися від надання універсальних гарантій, які мають на увазі з їх боку велику відповідальність відносно використання вмісту даного ресурсу. Для цього вони публікують певні умови, з якими користувач має бути ознайомлений. Всі можливі спори вирішуються по нормах державного права.

Після ознайомлення і згоди з умовами використання ресурсу відвідувач визнає те, що сайт не робить ніяких комерційних послуг, а тому в його відношенні не застосовуються законодавчі норми щодо захисту прав споживачів. Іншими словами, користувач повинен погодитися з тим, що приймає всю відповідальність на себе, так як сайт її не несе.

Адміністрації Сайту також не причетна щодо сторін при непрямому, прямому або іншому шкоду, що сталося з причини операцій з інформацією на цьому сайті або на будь-якому іншому, де розташовані гіперпосилання з нашого ресурсу.

Також ми не несемо відповідальність при виникненні таких непередбачених випадків як:

— зниження продуктивності;
— припинення господарської діяльності;
— звільнення або переривання трудової активності;
— залежності;
— відрахування з навчальних закладів;
— втрату програм і даних в інформаційних системах;
— при випадках упущених вигод і т. д.

Такі прикрі випадки часто знаходять місце:

— в зв'язку з проблемою доступу або повної неможливості використання Сайту;
— непрацездатністю, перебоєм, помилкою, дефектом, недоглядом, простоєм в роботі або затримкою в передачі;
— комп'ютерним вірусом або системним збоєм.

У цих ситуаціях Адміністрація також звільняється від відповідальності, навіть якщо її поставили до відома про можливість завданих збитків.